top of page

O procedurách pro jednotlivce

 

Zde najdete stručný popis jednotlivých procedur. Tibetskou masáž zvukem a čištění aurického pole mě učil jeden z léčitelů Dalajlámova doktora Dr. Lobsang Dhondup Tsang, který působí v místě sídla tibetské exilové vlády, v severoindickém městě McLeod Ganj (někdy také nazývaném Dharamsala). Nepálské masáži zvukem jsem se naučil od mistra zvuku Dr. Kalyana Krishny Tamrakara v nepálském Kátmándú a metodu Petra Hesse jsem studoval na Institutu Petra Hesse ve španělské Malaze. 

 

Každá z procedur trvá 75 nebo 90 minut a zůstáváte při nich pohodlně oblečení. 

Tibetská masáž zvukem (90 min.)

 

Při tibetské masáži zvukem vám je zpívající mísa rozeznívána přímo na těle. Během seance vám mísu rozezním postupně na rukách, na nohách i na trupu. Tento druh zvukové terapie má velmi blahodárný vliv na veškeré vnitřnosti a tkáně, které se zvuku znějící mísy přizpůsobují a vibrují, čímž ze sebe jsou schopny vyloučit nahromaděné nečistoty. Zároveň má tato procedura očistný vliv na tělesné tekutiny, především pak na vodu, která tvoří až 70 % našich těl.

 

Masáž zvukem funguje ale i na mentální úrovni. Za přítomnosti konejšivých tónů zpívající mísy má naše mysl tendenci se hluboce uvolnit a nabrat nových sil.

 

Cena: 1300 Kč
tibetské mísy
Metoda Petra Hesse (75 min.)

 

Během této zvukové masáže jsou Vaše tělo, mysl i duše hýčkány jemnými zvukovými vibracemi zpívajících mís. Používají se při ní speciálně vyvinuté mísy Peter Hess®, které jsou rozmístěné na Vašem těle, zatímco jste pohodlně oblečeni. Tato metoda je založena na více než 30 letech praxe. Je to osvědčený zdraví podpůrný systém založený na potřebách jednotlivce, který je zaměřený na nalezení indivuduálního řešení a nápravu problému.

 

Cena: 1200 Kč
tibetské mísy
tibetské mísy
Nepálská masáž zvukem (75 min.)

 

Při nepálské masáži zvukem jsou na vašem těle zpívající mísy rozeznívany hned na několika místech najednou. Tento druh zvukové terapie přivádí naší mysl do hluboce uvolněného stavu čímž umožňuje zvuku proniknout hluboko do našeho systému a to jak na tělesné, tak i na mentální úrovni, kdy může pročistit zanesené energetické dráhy a rozpustit "energetické uzlíky" bránící nám ve spokojeném a plném prožívání. Zároveň má tato procedura očistný vliv na tělesné tekutiny, především pak na vodu, která tvoří až 70 % našich těl.

 

Cena: 1200 Kč
tibetské mísy
Čištění aurického těla (75 min.)

 

Každý neduh se ještě dřív, než se projeví na fyzicé úrovni, začne rodit na energeticky jemnější aurické úrovni. A díky naší necitlivosti způsobené moderním životem fascinovaným hmotou si ho nevšímáme. Jsem přesvědčen, že devadesát procent nemocí je způsobeno v dnešní době všudypřítomným stresem. Stres, větší či menší, v nás způsobuje svalovou reakci (kontrakci), čímž zapříčiní energetickou blokaci, která časem přeroste do energetické "zácpy" a "uzlíků".  Opakuje-li se pak určitý druh stresu dostatečně často a dlouho, nahromadí se v místech "uzlíků" blokovaná energie, která se pak na fyzické úrovni projeví jako bolest nebo nemoc.

Cena: 1200 Kč
tibetské mísy
Zvuková koupel (75 min.)

 

Zvuková koupel vám pomůže navodit vnitřní rovnováhu a pohodu, podpořit intuitivní a kreativní složky vaší osobnosti a podpořit imunitu. Při této proceduře ležíte se zavřenýma očima na zádech a tibetské mísy jsou rozestavěny kolem vašeho těla. Mísy pak v určitém pořadí a různým způsobem rozeznívám, čímž vzniká vaše privátní zvuková koupel. Zvuk zpívajících mís zklidňuje moderním životem roztěkanou mysl, podporuje léčebné procesy a nastoluje celkovou rovnováhu vaší bytosti.

Cena: 1200 Kč
bottom of page