top of page

O službách ...a ceník

Individuální procedury
 

Jedná se, jak už název skupiny napovídá, o individuální procedury. Tyto privátní seance trvají zpravidla kolem 75 minut a vy při nich budete mít možnost si na vlastní kůži a v plné síle vyzkoušet, jak takové ošetření zvukem tibetských zpívajících mís vypadá jaké má účinky. Osobní zvučení může probíhat buď v příjemném vymeditovaném prostředí jednoho z jógových studií v Praze nebo po domluvě přímo u vás doma.

„Chci poděkovat za krásný zážitek. Zvuky tibetských zpívajících mís mi nádherně umocnily meditaci. Věřím, že jsem s každou částí tvého hraní prošla všechny sféry bytí.“

Dáša Balcarová, Jičín

Koncerty a dílny
 

Při těchto setkáních si při koncertech společně užíváme lahodné zvuky tibetských zpívajících mís nebo se během dílny zabýváme prací s těmito nástroji na praktické úrovni. Při dílnách (workshopech) dostanete příležitost se s tibetskou mísou naučit pracovat, dozvíte se spoustu zajímavých informací a ještě si na vlastní kůži vyzkoušíte jaké to je podstoupit některou z právě probíraných procedur.

Masáž zvukem
 

Je tibetská detoxikační metoda, která dokáže z těla dostat nečistoty fyzického charakteru a ulevit nečistotám charakteru mentálního. Vibrace tibetských mís jsou dostatečně klidné na to, aby ztišili mysl a nervový systém a zároveň dostatečně silné na to, aby pronikly hluboko do těla a prostoupily i kostmi. Vibrace proniknou do míst, kam byste se s rukou a prsty nikdy nedostali a navozují tak uvolnění, kterého byste jinou cestou jen velice těžko dosáhli.

 

Mísy k prodeji
 

V této sekci najdete několik tibetských mís k prodeji. Je dokonce na výběr z několika druhů těchto zpívajících krasavic - klasické nepálské, terapeutické (Accama), Thadobati nebo Cobrebati. Všechny jsou vyrobeny tradičním způsobem, tedy ručně tepané, v té nejvyšší kvalitě. Tibetské mísy se tradičně prodávají na váhu a také ke každé z nich dostanete kůží potaženou paličku sloužící k jejich rozeznění.

Dárkové poukazy
 

Dárkový poukaz na nevšední zážitek, transformativní zkušenost nebo třeba "jen" nákup tibetské mísy. Dost dobrý a originální dárek.

 

Často kladené otázky
 

Co všechno se dá od procedur s tibetskými mísami čekat nebo nečekat? Odpovědi na některé otázky týkající se zvukové terapie se dozvíte tady.

“Už jsem slyšel hrát na mísy hodně lidí, ale tohle byla naprostá špička."

Martin Hoch, Klasická jógá, Karlovy Vary

"Koulo zvuku tibetských mís v našem studiu Karma yogy byla nádherná akce. František nám rozšířil obzory nejen o těchto úžasných léčivých nástrojích, ale i o fungování vesmíru nejen v nás samých. Závěrečná meditace začínající tibetskou mantrou doprovázená zvukem tibetských mís nás vynesla na křídlech vibrací až do nejvyšších sfér. Těšíme se na příště." 

Edita Kučerová Plzáková, Karma yoga, Praha

„Meditační koncert tibetských mís vřele doporučuji každému. František hezky vysvětlil léčebné účinky zvuku Tibetských mís, které jsem vzápětí, během meditace, pocítila na vlastním těle. Po meditaci jsem se cítila jako znovuzrozená a v naprostém klidu. Děkuji a těším se na příští seanci.”

Miriama Jess, Praha

Ceník

 

- Osobní zvučení dle vlastního výběru (75 - 90 min.) - 800 - 950 Kč

 

- Skupinové akce jsou hodnoceny individuálně po domluvě.

 

- Dárkový poukaz na jedno zvučení dle vlastního výběru - 800 - 950 Kč

 

- Tibetské mísy - dle váhy a druhu, podrobnější informace najdete ve složce 'Mísy k prodeji'.

 

bottom of page