O mísách

 

V této sekci najdete několik článků se základními informacemi o tibetských zpívajících mísách, jejich použití a podobně. Postupně budu tyto články doplňovat, upravovat a oprašovat.

Upozorňuji, že některé články obsahují informace, které by mohly způsobit rozpad některých obecně příjmaných a opatrovaných iluzí. S tím se ale nedá nic dělat. K práci se zvukem tibetských mís mě dovedlo upřímné hledání a zkoumání, což někdy znamenalo přesně to - opuštění starého a nepravdivého. Jsem přesvědčen o tom, že pravda člověka osvobozuje, i když ho třeba nejdřív může pěkně naštvat. Část z toho na co jsem během mé cesty přišel vám na těchto stránkách předkládám.

"Buď vždycky věrný sobě, z čehož pak jasně jak den z noci plyne, že nikoho sám nezradíš." Polonius z Hamleta, Shakespeare

Copyright © František Horváth 2015 - 2020. Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv kopírování celku nebo části tohoto webu není povoleno a vyžaduje souhlas autora. Respektujte to prosím! Děkuji. IČ: 04184670, Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku Úřadu městské části Prahy 9 dne 22. 6. 2015. Nejsem plátcem DPH.