top of page

Water Stories (Příběhy vody)

 

Po více než půl roce tvrdé práce vám s velkou radostí můžu oznámit, že dlouho očekávané meditační, zvukově terapeutické album Water Stories (Příběhy vody), je oficiálně "venku".

 

Tato unikátní meditačně terapeutická nahrávka je vám zatím k dispozici v angličtině. Ale neděste se, pokud tímto jazykem nevládnete, v angličtině je pouze úvod, relaxace a audio booklet. Samotné skladby jsou samozřejmě bez komentáře a k jejich plnému vychutnání žádný další jazyk znát nepotřebujete. Stačí mít uši, mysl a srdce otevřené.

 

Veškeré informace o tomto albu najdete v detajlu na stránkách projektu Tinnitrana Orchestra v rámci kterého tato nahrávka vyšla. Stránky jsou samozřejmě v angličtině, ale váš prohlížeč vám jistě nabídku k překladu textu do češtiny poskytne a strýček Google vám je pak v rychlosti do češtiny přeloží.

Takto to vypadalo při nahrávání ve studiu SoundCode.

A tady je výsledek...

Pár slov k albu Water Stories

 

Album 'Water Stories' je čistě organické, zvukově terapeutické koncepční album, které bylo vyvinuto především za účelem pomoci jednotlivcům trpícím tinnitem. Na albu jsou použity dvě úrovně zvukové terapie. Jednou jsou zvukové plochy a zvuky tibetských zpívajících mís a druhou je čistě organický zvuk vodního maskeru. 'Masker' je speciální termín, který se používá právě v oblasti léčby tinnitu a jedná se vlastně o zvukovou clonu "maskující" nechtěné zvuky tinitu.  

 

Zvuky vody, které byly nahrávány speciálně pro toto album, jsme použili jako zvukový nástroj k vyrušení nežádoucích zvuků tinnitu, který zároveň funguje jako organický stimulant. Zvuky tibetských zpívajících mís na nás pak působí zklidňujícím a zjemňujícím způsobem, čímž zároveň podporují hojivé procesy v našem těle.

 

Toto album se dá zároveň použít jako prostředek k hluboké relaxaci nebo jako mysl sklidňující nástroj na cestě do meditace. Takže i když vám v uších nehučí nebo nepíská, můžete jej stále na cestě seberozvoje k prospěchu svému a tím i prospěchu ostatních použít.

 

 

 

Tuto nahrávku si můžete pořídit buď

na Amazonu nebo na iTunes.

Poznámka

Album 'Water Stories' existuje v této chvíli jen v digitální podobě a lze si jej jednoduše stáhnout z výše uvedených míst. Ve formě CD momentálně k dispozici není. I přesto věříme a doufáme, že si tuto krystalicky čistou a unikátní nahrávku dokážete plně vychutnat.

bottom of page